Домовой - Светловодск
» » » Служба зайнятості— роботодавцям: розширення можливостей партнерства

Служба зайнятості— роботодавцям: розширення можливостей партнерства

Автор: redactor
Служба зайнятості— роботодавцям: розширення можливостей партнерства

05 квітня поточного року Лілія Колесник, заступник директора обласного центру зайнятості, відвідала Знам'янський район, де зустрілася з керівниками управління експлуатації газового господарства та ТОВ МП «МРІЯ».
Під час зустрічі Л.Колесник з керівником управління експлуатації газового господарства Федотом Самаріним обговорювалися питання співпраці служби зайнятості та підприємства, потреби роботодавця у робочій силі. Ф. Самарін озвучив перелік професій, в яких найчастіше виникає потреба, та зробив наголос на тому, що сьогодні бракує на ринку праці висококваліфікованих фахівців. У зв'язку з цим керівникові було запропоновано розглянути можливість навчання під замовлення роботодавця необхідних фахівців з проходженням виробничої практики безпосередньо на підприємстві.
Наприкінці зустрічі, Ф.Самарін презентував новий та якісний сервіс для обслуговування населення – абонентський відділ. Це просторий зал, де працює чотири вікна прийому громадян. Ф.Самарін відзначив: «Ми з оптимізмом дивимося у майбутнє і докладаємо чимало зусиль щодо пошуку нових напрямків діяльності, а отже завжди готові до співпраці щодо забезпечення зайнятості безробітних мешканців міста».
Крім того, очільниця обласного центру зайнятості надала інформацію керівнику підприємства про нові можливості та послуги служби зайнятості для роботодавців, а саме: можливість здійснювати підбір працівників та проводити співбесіди в режимі Skype (відеорезюме, онлайн-співбесіда, відеовакансія). Запровадження таких новітніх форм роботи значно спростить і пришвидшить час пошуку претендента на робоче місце та надасть можливість роботодавцеві підібрати кваліфікованих працівників навіть з інших регіонів.
Також відбулася ділова зустріч Л.Колесник з Володимиром Ратушним, керівником ТОВ МП «МРІЯ». Керівник підприємства, презентуючи ввірене йому підприємство, зазначив, що його підприємство спеціалізується на переробці молока, виробництві масла та сиру. Окрім того, підприємство постійно впроваджує у власне виробництво нові технології, покращує якість продукції, розширює її асортимент, а також постійно займається оновленням обладнання. Продовжуючи, В.Ратушний відмітив, що підприємство зважено відноситься до підбору кадрів та велике значення приділяє їх професійній підготовці. На сьогодні, є гострою проблемою для підприємства відсутність професійного технолога з виробництва молочних продуктів. Керівнику запропоновано скористатися можливістю підвищення конкурентоспроможності працюючих працівників шляхом видачі їм ваучера. На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.
Також обговорювалося питання щодо перспектив створення на підприємстві нових робочих місць, ефективного використання та збереження діючих робочих місць, забезпечення належних умов праці та виплати гідної заробітної плати тощо.
Л.Колесник висловила вдячність керівнику за конструктивну бесіду та досягнуті домовленості про подальшу тісну співпрацю.
Сподіваємося, що існуючий досвід роботи та подальша співпраця центрів зайнятості та роботодавців дозволить вирішити проблемні питання, бо лише спільні зусилля та координація є запорукою вирішення питань соціальної захищеності громадян та подолання безробіття.
1298     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб