Домовой - Светловодск
» » » Військові комісаріати орієнтують безробітних громадян на військову службу за контрактом

Військові комісаріати орієнтують безробітних громадян на військову службу за контрактом

Автор: redactor
Військові комісаріати орієнтують безробітних громадян на військову службу за контрактом
У Петрівському районному центрі зайнятості для незайнятих трудовою діяльністю громадян за участі представників районного військового комісаріату відбувся семінар з орієнтації на військову службу за контрактом в Збройних силах України.
Розпочала захід Тетяна Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості, яка наголосила, що основним аспектом співробітництва служби зайнятості з військкоматом є надання інформації безробітним громадянам щодо можливості проходження служби за контрактом в Збройних силах України, роз'яснення переваг та залучення громадян на військову службу. Також поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. «На сьогодні служба в Збройних силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», - зазначила фахівець центру зайнятості.
Представник районного військового комісаріату майор Ігор Свірідов докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до претендентів та пільгами і гарантіями для військовослужбовців, поінформував і про переваги грошового, медичного, житлового та пенсійного забезпечення.
Захід пройшов у форматі інформаційної дискусії, під час якої учасники семінару мали змогу задати свої запитання, цікавились можливістю вступу на службу, в яких частинах буде проходити служба, які військові спеціальності в пріоритеті. І.Свірідов досить доступно та аргументовано надав вичерпні відповіді на всі запитання та залишив контактні дані для бажаючих проходити військову службу за контрактом.
Всього у заході приймали участь близько 20 осіб, у т. ч. демобілізовані віськовослужбовці та учасники антитерористичної операції, 5 з них зацікавила служба в Збройних Силах України за контрактом, їх запросили відвідати комісаріат для більш предметної розмови щодо працевлаштування.
Т. Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівського районного центру зайнятості
1277     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб