Домовой - Светловодск
» » » В області стартувала Декада профорієнтації молоді «Від мрії до професії»

В області стартувала Декада профорієнтації молоді «Від мрії до професії»

Автор: redactor
В області стартувала Декада профорієнтації молоді «Від мрії до професії»
У Долинському районному центрі зайнятості у рамках Декади профорієнтації молоді «Від мрії до професії», що стартувала на Кіровоградщині, відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме», під час якого фахівці акцентували увагу присутніх на тому, що резюме – це візитна картка шукача роботи, яка презентує кандидата на певне робоче місце в найбільш позитивному плані, демонструє його переваги перед іншими кандидатами. Крім того, присутні визначали структуру та зміст інформаційних блоків резюме, аналізували найпоширеніші помилки при його складанні.
Зосереджено увагу присутніх на тому, що служба зайнятості запроваджує у своїй роботі нові сучасні сервіси: допомога у складанні відеорезюме та онлайн-співбесіди. Присутні переглянули зразки відеорезюме та зрозуміли, що фахівці служби зайнятості допоможуть їм скласти відеопрезентацію та розмістити її на відеохостингу YouTube.
Проведення інтерактивної вправи «Похвали себе» дало можливість кожному учаснику оцінити себе як професіонала, проаналізувати свої знання, вміння та навички, досвід роботи. Аналізуючи свої сильні і слабкі сторони, безробітні склали макет власного резюме, яке в подальшому допоможе при співбесіді з роботодавцем та в пошуку роботи. На завершення, кожен учасник отримав індивідуальні рекомендації у написанні резюме та пораду: не втрачати надію у власні сили.
За словами учасників семінару, піднята під час заходу тема для них є дуже актуальною, адже вони перебувають у стані пошуку роботи, а отримані під час заходу практичні поради та знання допоможуть їм презентувати себе роботодавцю, аби він максимально створив повне уявлення про кандидата і його відповідність оголошеній вакансії.
1270     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб