Домовой - Светловодск

Спрямовуємо роботу на повне виконання судових рішень

Автор: redactor
Спрямовуємо роботу на повне виконання судових рішень
12 квітня 2017 року на базі Новоукраїнського районного центру зайнятості в черговий раз відбулася планова нарада з управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області та обласним центром зайнятості. У заході також взяли участь представники Новоукраїнського районного відділу державної виконавчої служби управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області та Новоукраїнського районного центру зайнятості.
З метою погашення дебіторської заборгованості до Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, працівниками центру зайнятості спільно з відділом виконавчої служби систематично здійснюються виїзди за адресою проживання боржників, які ухиляються від оплати заборгованості за виконавчими документами. Встановлюється місце отримання доходу для подальшого накладення стягнення на заробітну плату чи пенсію, або майнового стану боржників для здійснення арешту та опису майна, з подальшою реалізацією.
У ході наради встановлено, що в Новоукраїнському районному відділі державної виконавчої служби на момент проведення наради на примусовому виконанні знаходиться 9 виконавчих документів на загальну суму близько 32 тисяч грн. про примусове стягнення коштів з боржників, примусово стягнено лише близько 900 гривень, з іншими проводяться виконавчі дії.
За результатами наради, визначено напрямки взаємодії та підвищення її ефективності, спрямованої на повне виконання судових рішень з урахуванням всіх можливостей, встановлених Законом України «Про виконавче провадження».

В.Смолькіна, провідний юрисконсульт юридичного відділу обласного центру зайнятості
1317     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб