Домовой - Светловодск
» » » Близько 300 світловодців з початку року долучилися до упорядковування рідного краю

Близько 300 світловодців з початку року долучилися до упорядковування рідного краю

Автор: redactor
Близько 300 світловодців з початку року долучилися до упорядковування рідного краю
В умовах ситуації, що склалася на місцевому ринку праці, Світловодський міськрайонний центр зайнятості здійснює заходи активної підтримки безробітних мешканців. Зокрема, на договірних засадах спільно з органами місцевого самоврядування, роботодавцями організовуються громадські та інші роботи тимчасового характеру.
«Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, що організовуються за сприяння служби зайнятості, є вигідними і безробітним, і громаді, і роботодавцям. В першу чергу, це сприяє матеріальній підтримці безробітних мешканців, підвищенню шансів на отримання ними постійного місця роботи. По-друге, дозволяє роботодавцям залучати додаткову робочу силу для виконання другорядних робіт на підприємстві, а територіальним громадам – задовольнити відповідні суспільні потреби. У січні-квітні поточного року в зазначених роботах взяли участь 280 осіб з числа безробітних громадян», – повідомив Ілля Домбровський, директор міськрайонного центру зайнятості.
Безробітні мешканці прибирали сміття, листя, висаджували дерева, квіти, упорядковували місця відпочинку, територію пам’яток культури, меморіального поховання, кладовищ, ін.
Нині, зважаючи на суспільну спрямованість вищезазначених робіт та користь їх для громади, в місцевих бюджетах збільшуються видатки на їх проведення. Адже, за словами соціальних партнерів, організація вищезазначених робіт є перспективним напрям взаємовигідної співпраці. Як свідчить досвід, є потреба в їхньому проведенні в будь-яку пору року.

Н.Сідненко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світловодського міськрайонного центру зайнятості
924     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб